Zwrot zamówienia

Jak dokonać zwrotu?

  1. Przed przystąpieniem do składania wniosku o zwrot skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem store@bebravelingerie.com, podając w tytule numer zamówienia. Masz 28 dni roboczych od otrzymania zamówienia na złożenie wniosku o zwrot. Po 14 dniach roboczych dokonujemy zwrotu środków wyłącznie na kartę podarunkową (z wyjątkiem zamówień złożonych poza UE)
  2. Masz 14 dni roboczych na zwrot towaru po skontaktowaniu się z członkami naszego zespołu w sprawie prośby o zwrot.
  3. Wydrukuj, wypełnij FORMULARZ ZWROTU i zapakuj do niego towar, który chcesz do nas wysłać.
  4. Możesz skorzystać z naszej etykiety zwrotnej, której koszty zostaną odliczone od zwracanej kwoty. Należy pamiętać, że koszty zwrotu są równe kosztom wysyłki dla konkretnego miejsca docelowego.
  5. Możesz także zwrócić towar samodzielnie, korzystając z adresu podanego poniżej na tej stronie.
  6. Po akceptacji jakości towaru, pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto lub kartę podarunkową w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Proszę o przesłanie zwrotu na adres:

DOTPACK

Skoroszewska 22A/69

02-495 Warszawa, Polska

+48 730 803 894

Uskarżanie się

W celu złożenia reklamacji prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta wpisując w tytule zamówienia numer zamówienia. Reklamację można zgłosić wysyłając wiadomość e-mail na adres store@bebravelingerie.com z wypełnionym formularzem reklamacyjnym i załączonymi zdjęciami wady ( pobierz plik reklamacyjny ). Po uznaniu reklamacji, w celu usunięcia wady Klient może odesłać produkt na adres podany poniżej.

Prosimy o przesłanie skargi na adres:

BYĆ ODWAŻNYM

Skoroszewskiej 22a/69

02-495 Warszawa, Polska+48 730 803 894